Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Tapasz Előzmény: #656863

nem egyszer nem kétszer longolom a DAX-ot!!!!! de az a dax ,mögötte a német cégekkel,mentalitással és gazdasággal, közben shortolom a hatit, akkor én pesszimista vagy optimista vagyok???

realista