Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Borska Előzmény: #656743

Figyu Hathor!

Kánya mód mindegy hogy Te, én vagy a kisember, bármely fórumozó mit akar :) az van amit a tőke és a pénz produkál, lehet vágyakozni ,álmodozni kívánni mint a pöttyös labdával Dévényi Tibi bácsitól ,max nem teljesül és akkor jön a keserű szájíz. Meddő dolog azt gondolni hogy a fórumozók összetett szándéka miatt esik a hati és a bux, sőt nem csak meddő de röhejes is. Mi köze a vágyaknak a realitáshoz? nulla, semmi

valahogy úgy van ez mint abba a közismert nótában:

"... ne várd a májust ha közekít a tél,ne várd a májust kedvesem" :D

shortolj és keress, vagy ha elveiddel ellentétes akkor pihi, de ne keress okokat a rosszirányultságra, tök fölösleges

amúgy pedig komolyan nem értem az értetlenségedet, mit is vártál, longot? milyen alappal, milyen okkból kifolyólag? funda, ami a fő csapást adja