Re: nincs cím
Borska Előzmény: #656743Figyu Hathor!
Kánya mód mindegy hogy Te, én vagy a kisember, bármely fórumozó mit akar :) az van amit a tőke és a pénz produkál, lehet vágyakozni ,álmodozni kívánni mint a pöttyös labdával Dévényi Tibi bácsitól ,max nem teljesül és akkor jön a keserű szájíz. Meddő dolog azt gondolni hogy a fórumozók összetett szándéka miatt esik a hati és a bux, sőt nem csak meddő de röhejes is. Mi köze a vágyaknak a realitáshoz? nulla, semmi
valahogy úgy van ez mint abba a közismert nótában:
"... ne várd a májust ha közekít a tél,ne várd a májust kedvesem" :D
shortolj és keress, vagy ha elveiddel ellentétes akkor pihi, de ne keress okokat a rosszirányultságra, tök fölösleges
amúgy pedig komolyan nem értem az értetlenségedet, mit is vártál, longot? milyen alappal, milyen okkból kifolyólag? funda, ami a fő csapást adja