Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Hozzászólás

Borska

a legtöbb dolog amiket írsz arra utal hogy nincs egyensúlyban a belsőd és a csakazértis dologgal magyarázod azt amit nem értesz

ez nagyon - nagyon veszélyes mentalitás a tőzsdei pályafutást tekintve........