Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

BudFox Előzmény: #656865

végre esik megint minden :-))

Bár az úrlap már reggel óta ki van töltve, hogy lezárjam a shortokat,

tegnap is végig ki volt töltve az űrlap... de nem kellett lezárni.

mindig amikor így ráijesztek, egyből elkezd esni az egész piac :-)) vagy a rutin ? :D