Re: nincs cím
BudFox Előzmény: #656865végre esik megint minden :-))
Bár az úrlap már reggel óta ki van töltve, hogy lezárjam a shortokat,
tegnap is végig ki volt töltve az űrlap... de nem kellett lezárni.
mindig amikor így ráijesztek, egyből elkezd esni az egész piac :-)) vagy a rutin ? :D