Regisztráció Elfelejtett jelszó

BUX 1312

Re: nincs cím

#666197 Hathor Előzmény: #666193

lehetséges.

Egyre többet olvasni ezt az OTP eladást BUX fedezésre.

Ezt át tudja valaki fordítani, akkor milyen poziciót fedeznek?

Hati longot, ha részvényt adnak el?

Re: nincs cím

#666194 Racional Előzmény: #666190

szerintem meg az a fura, hogy itt keverik a szezont a fazonnal, határidő helyett promptra üzletelnek

Re: nincs cím

#666193 Margaretta Előzmény: #666186

Nem ez lehet a háttérben?

" Rendkívüli tájékoztatás

Az OTP Bank BUX futures kereskedési tevékenységével kapcsolatban

megvalósult saját részvény tranzakciói

Az OTP Bank Nyrt. tájékoztatja a tőkepiaci szereplőket, hogy 2013. október 1-jén a következő treasury

részvény tranzakciót hajtotta végre az OTP Bank BUX futures kereskedési tevékenységével

kapcsolatban: 25.371 darab OTP részvényt értékesített 4.318,-forint/darab átlagáron. A tranzakciók

célja, hogy a Bank fedezze az említett BUX futures ügyletekből eredő kockázatait.

Így az OTP Bank Nyrt. saját tulajdonában lévő OTP törzsrészvények állománya 3.527.441 darabra

változott. (Ebből a csoporttagoknál lévő részvények darabszáma a 2013. szeptember 30-i állapot

szerint 2.073.560 darab.) A saját részvény állomány mindösszesen 1,26%.

Budapest, 2013. október 2."

Re: nincs cím

#666190 Hathor Előzmény: #666188

Nem tudom, de szerintem igen fura, hogy itt van egy ország tőzsdéje, és szinte semmit nem lehet rajta kezdeni.

meddig mehet ez még így?

Szerintem nem sokáig.

Megdöbbentő, hogy több milliárd támogatást nyer pannergy is, és meg sem mozdul az árfolyam rá.

Most már elég lesz a kamu altatásból.

Re: nincs cím

#666188 Hathor Előzmény: #666187

70milka nem egy olyan nagyon nagy összeg a tőzsdén, de hati likviditásához képest nagy darabszám.

Re: nincs cím

#666186 Hathor Előzmény: #666182

Még ma is érdekelne mit tud az aki átkötött tegnap délután 2000kontit.

Ha valakinek van ötlete, rájött, Ő volt, írja meg, hadd tanuljunk.. ,-)

Re: nincs cím

#666182 Hathor Előzmény: #666087

Sajnálom, ügyesen fogtad ezt is! Csoda, hogy lehet valamit keresni rajta..

Nekem a két kis papírom még remekel számomra.

Meg el kell ismernem macika Richtere is szépen feljött a napokban.

Re: nincs cím

#666181 Hathor Előzmény: #666179

Mackó úr!

Nem yo ez.

Maga rimánkodta ki év eleje óta.

Itt van, megnyerte, vigye ez jutott.

Magának biztosan yo, nekünk nem.

...hát a tegnapi kitörés…

#666087 Aptiti

...hát a tegnapi kitörés egyenlőre letörölve.

Ugyan úgy szívat a BUX mint két hete. Oda-vissza bolyong.

Muszáj volt a tegnapi pozitív kilátások miatt futtatni a Long-ot. Adni kellett neki egy esélyt.

Viszont a mai siralomház miatt, zártam a pozi 2/3-át 18700körüli átlaggal.

Még így is fogtam rajta 200 pontot.

Re: nincs cím

#666083 Ibiza Előzmény: #666069

csak fújod mint herceg..

Usai kispajeszos s@p futival mozgatja daxot, németek meg a legnagyobb importőrünk..

A világ összefügg..egyelőre rossza az imédzsünk..ezért az esés a miénk de a növekedés az nem.

Re: nincs cím

#666074 Hathor Előzmény: #666069

Ha nincs köze, akkor ma emelkednünk kéne, mert tegnap napi maxon zártunk Buxban.

Most hogy lekanyarodtak, így mi is lekanyarodtunk. Sőt még a tegnapi napot is visszaadtuk.

semmi köze a daxnak a bu…

#666069 macika

semmi köze a daxnak a buxhoz

hányszor mondjam!

Re: nincs cím

#666066 Hathor Előzmény: #666055

Ja.. és ma a változatosság kedvéért az EKB kamatdöntését várjuk :D

BUX tömör gyönyör. A tegnapi nap visszaadva meg még több is

Re: nincs cím

#666055 Hathor Előzmény: #665973

Folytatódik a 100pont le, 100pont fel ingadozás.

Ma a 100pont le van soron éppen, a tegnapi 100pont fel után.

USA szintén. Napi csúcsra kötötték záróban, most meg bedobták a mély vízbe őket. DAXLI szintén.

Ami előnyt megszereztek tegnap, ma vissza adták.

MOL ugyanezt játsza. Végre eléri 16Kt tegnap megint, most megint 15900

Spanish Unemployment C…

#666043 Ibiza

Spanish Unemployment Change 25.6K 12.3K

több mint dupla a várthoz..nem szép

Re: nincs cím

#666009 Borska Előzmény: #665972

ez most 13 kontraktus volt, 20-25nél többel nem szoktam beszállni, mert egyszerűen képtelenség jól elkapni a menetet, nem is tudom idén mennyi pontot gyüjtögethettem össze, de az tuti hogy a nullás trédből ami a brokerdíjjat vitte rengeteg volt, de valóban rengeteg

20kontinál az oda vissza 10000ft, és idén biztos volt vagy 20-30 de inkább több ilyen stoppolódásom ahol effektíve minusz nincs vagy pár tíz pip de a brókerdíj keményen szorzódik