Re: nincs cím 2013. október 2. 16:36 Hathor Előzmény: #666182 Még ma is érdekelne mit tud az aki átkötött tegnap délután 2000kontit. Ha valakinek van ötlete, rájött, Ő volt, írja meg, hadd tanuljunk.. ,-)