realizálta az idei januártól a -0.8% hasznot )))))
yo 0.8%
hayrá!!!
realizálta az idei januártól a -0.8% hasznot )))))
yo 0.8%
hayrá!!!
lehetséges.
Egyre többet olvasni ezt az OTP eladást BUX fedezésre.
Ezt át tudja valaki fordítani, akkor milyen poziciót fedeznek?
Hati longot, ha részvényt adnak el?
szerintem meg az a fura, hogy itt keverik a szezont a fazonnal, határidő helyett promptra üzletelnek
Nem ez lehet a háttérben?
" Rendkívüli tájékoztatás
Az OTP Bank BUX futures kereskedési tevékenységével kapcsolatban
megvalósult saját részvény tranzakciói
Az OTP Bank Nyrt. tájékoztatja a tőkepiaci szereplőket, hogy 2013. október 1-jén a következő treasury
részvény tranzakciót hajtotta végre az OTP Bank BUX futures kereskedési tevékenységével
kapcsolatban: 25.371 darab OTP részvényt értékesített 4.318,-forint/darab átlagáron. A tranzakciók
célja, hogy a Bank fedezze az említett BUX futures ügyletekből eredő kockázatait.
Így az OTP Bank Nyrt. saját tulajdonában lévő OTP törzsrészvények állománya 3.527.441 darabra
változott. (Ebből a csoporttagoknál lévő részvények darabszáma a 2013. szeptember 30-i állapot
szerint 2.073.560 darab.) A saját részvény állomány mindösszesen 1,26%.
Budapest, 2013. október 2."
Nem tudom, de szerintem igen fura, hogy itt van egy ország tőzsdéje, és szinte semmit nem lehet rajta kezdeni.
meddig mehet ez még így?
Szerintem nem sokáig.
Megdöbbentő, hogy több milliárd támogatást nyer pannergy is, és meg sem mozdul az árfolyam rá.
Most már elég lesz a kamu altatásból.
70milka nem egy olyan nagyon nagy összeg a tőzsdén, de hati likviditásához képest nagy darabszám.
Még ma is érdekelne mit tud az aki átkötött tegnap délután 2000kontit.
Ha valakinek van ötlete, rájött, Ő volt, írja meg, hadd tanuljunk.. ,-)
Sajnálom, ügyesen fogtad ezt is! Csoda, hogy lehet valamit keresni rajta..
Nekem a két kis papírom még remekel számomra.
Meg el kell ismernem macika Richtere is szépen feljött a napokban.
Mackó úr!
Nem yo ez.
Maga rimánkodta ki év eleje óta.
Itt van, megnyerte, vigye ez jutott.
Magának biztosan yo, nekünk nem.
...hát a tegnapi kitörés egyenlőre letörölve.
Ugyan úgy szívat a BUX mint két hete. Oda-vissza bolyong.
Muszáj volt a tegnapi pozitív kilátások miatt futtatni a Long-ot. Adni kellett neki egy esélyt.
Viszont a mai siralomház miatt, zártam a pozi 2/3-át 18700körüli átlaggal.
Még így is fogtam rajta 200 pontot.
csak fújod mint herceg..
Usai kispajeszos s@p futival mozgatja daxot, németek meg a legnagyobb importőrünk..
A világ összefügg..egyelőre rossza az imédzsünk..ezért az esés a miénk de a növekedés az nem.
Ha nincs köze, akkor ma emelkednünk kéne, mert tegnap napi maxon zártunk Buxban.
Most hogy lekanyarodtak, így mi is lekanyarodtunk. Sőt még a tegnapi napot is visszaadtuk.
Ja.. és ma a változatosság kedvéért az EKB kamatdöntését várjuk :D
BUX tömör gyönyör. A tegnapi nap visszaadva meg még több is
Folytatódik a 100pont le, 100pont fel ingadozás.
Ma a 100pont le van soron éppen, a tegnapi 100pont fel után.
USA szintén. Napi csúcsra kötötték záróban, most meg bedobták a mély vízbe őket. DAXLI szintén.
Ami előnyt megszereztek tegnap, ma vissza adták.
MOL ugyanezt játsza. Végre eléri 16Kt tegnap megint, most megint 15900
Spanish Unemployment Change 25.6K 12.3K
több mint dupla a várthoz..nem szép
ez most 13 kontraktus volt, 20-25nél többel nem szoktam beszállni, mert egyszerűen képtelenség jól elkapni a menetet, nem is tudom idén mennyi pontot gyüjtögethettem össze, de az tuti hogy a nullás trédből ami a brokerdíjjat vitte rengeteg volt, de valóban rengeteg
20kontinál az oda vissza 10000ft, és idén biztos volt vagy 20-30 de inkább több ilyen stoppolódásom ahol effektíve minusz nincs vagy pár tíz pip de a brókerdíj keményen szorzódik