Hozzászólás
Aptiti...hát a tegnapi kitörés egyenlőre letörölve.
Ugyan úgy szívat a BUX mint két hete. Oda-vissza bolyong.
Muszáj volt a tegnapi pozitív kilátások miatt futtatni a Long-ot. Adni kellett neki egy esélyt.
Viszont a mai siralomház miatt, zártam a pozi 2/3-át 18700körüli átlaggal.
Még így is fogtam rajta 200 pontot.