Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Hozzászólás

Aptiti

...hát a tegnapi kitörés egyenlőre letörölve.

Ugyan úgy szívat a BUX mint két hete. Oda-vissza bolyong.

Muszáj volt a tegnapi pozitív kilátások miatt futtatni a Long-ot. Adni kellett neki egy esélyt.

Viszont a mai siralomház miatt, zártam a pozi 2/3-át 18700körüli átlaggal.

Még így is fogtam rajta 200 pontot.