Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Hathor Előzmény: #666188

Nem tudom, de szerintem igen fura, hogy itt van egy ország tőzsdéje, és szinte semmit nem lehet rajta kezdeni.

meddig mehet ez még így?

Szerintem nem sokáig.

Megdöbbentő, hogy több milliárd támogatást nyer pannergy is, és meg sem mozdul az árfolyam rá.

Most már elég lesz a kamu altatásból.