Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Hathor Előzmény: #665973

Folytatódik a 100pont le, 100pont fel ingadozás.

Ma a 100pont le van soron éppen, a tegnapi 100pont fel után.

USA szintén. Napi csúcsra kötötték záróban, most meg bedobták a mély vízbe őket. DAXLI szintén.

Ami előnyt megszereztek tegnap, ma vissza adták.

MOL ugyanezt játsza. Végre eléri 16Kt tegnap megint, most megint 15900