Re: nincs cím
Hathor Előzmény: #665973Folytatódik a 100pont le, 100pont fel ingadozás.
Ma a 100pont le van soron éppen, a tegnapi 100pont fel után.
USA szintén. Napi csúcsra kötötték záróban, most meg bedobták a mély vízbe őket. DAXLI szintén.
Ami előnyt megszereztek tegnap, ma vissza adták.
MOL ugyanezt játsza. Végre eléri 16Kt tegnap megint, most megint 15900