Re: nincs cím 2013. október 2. 16:33 Hathor Előzmény: #666087 Sajnálom, ügyesen fogtad ezt is! Csoda, hogy lehet valamit keresni rajta.. Nekem a két kis papírom még remekel számomra. Meg el kell ismernem macika Richtere is szépen feljött a napokban.