Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Borska Előzmény: #665954

teljesen egyet értek veled , csupán egy valami ami szerintem sántít :) nem tűnik ez altatásnak sokkal inkább érdektelenségnek, sajnos

nem bánom én legyen long, de akkor legyen, meneteljen mint a gép, pici visszaadásokkal amolyan trédelhető trendelő módon, de sajna bux nem ilyen , legalább is most még nem, longot sokkal jobb kereskedni mint shortot, de Mo-n nem érzem az erőt és az elszántságot, lehet hogy fejlődünk és haladunk de semmiképp nem a mai piacorientált tőkeközpontú kapitalizmus eszméi szerint ( ami szerintem nem is baj!!!! ) de a befektetők csak a profitot nézik és nem igazán foglalkoznak avval hogy a rezsicsökkentés miatt az amúgy agyonsanyargatott és kihasznált a polgároknak legalább a szájaíze jobb picit, ha nincs brutál profit kerülik a piacot , már pedig itt szerintem bluek szintjén nem igazán néz ki aranybányának a dolog....

kiderül