Re: nincs cím
Aptiti Előzmény: #665949Még szerencse ha jól gondolom, hogy nem nagy pozi volt.
Ilyen trend nélküli piacon a magas brokidíj kinyír.
Ezért hagytam abba a DT-t Otiba. Mert a brókerem meggazdagodott, én meg csak vesztettem.
a Buxi 1kontis folytonos piramisépítés stratégiám az elmúlt 2évben szépen jövedelmezett.
Igaz előtte kaptam egy nagy maflást. :(