Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Aptiti Előzmény: #665949

Még szerencse ha jól gondolom, hogy nem nagy pozi volt.

Ilyen trend nélküli piacon a magas brokidíj kinyír.

Ezért hagytam abba a DT-t Otiba. Mert a brókerem meggazdagodott, én meg csak vesztettem.

a Buxi 1kontis folytonos piramisépítés stratégiám az elmúlt 2évben szépen jövedelmezett.

Igaz előtte kaptam egy nagy maflást. :(