Regisztráció Elfelejtett jelszó

BUX 1212

Re: nincs cím

#564926 BudFox Előzmény: #564919

én szerintem is direkt voltak a tegnapi bejelentések...mert úgyis maximálisan erős volt a forint már....viszont hogy ma reggel miért tudott még annál is lejjebb menni a forint azt nem értem , 275.6 is volt.

no mindegy....jó beszálló lehet deviza piacon is, meg hati shorthoz.

ma és holnap eu konferen…

#564925 Borska

ma és holnap eu konferencia :) ennek esetleges sikerét árazzák már vagy 2-3 napja,a kent felére esne a kenyér ha valami apró szösszeneten bedurciznának egymásra.....

Re: nincs cím

#564919 Borska Előzmény: #564911

szerintem a tegnapi kormánylépés és a gdp-re kifejtett hatásai ,felérnek egy komoly fundamenta ténnyel,ami nálam a TA alapirányt adja,május vége óta egy kapkodó csapkodó emelkedés van a piacunkon,persze ezt támogatta nemzetközi szentiment,hisz nem kicsit optimista a világ,de a korrekció elkerülhetetlen (szerintem) és a hangulatromlás és a rizikó off mód beköszönt(het) az esés gyors,és lepucol 2-3szor annyi időtáv emelkedést,nálam a napos csárt emelkedő aljainak trendvonala van valahol 18k körül,amit pánikban törhet a dolog,persze onnan simán jöhet az ujabb pattincs,többváltozós dolog,de én bízom a vezérkarban (evvel nem azt mondom hogy semmivel nem értek velük egyet gazdaságpolitikailag,csupán annyit hogy odapörrentenek a nagytőkének akkor bizony a saját nadrágszáruk is hugyos lesz )

és akkor egy rövidebb időtávú s&p tipp: mai menet,15p-s kanóckivét,valahol 1461-nél történő tetőzés,pici tökölés és záróba vissza 1452-55 közé

....vagy jobb esetben alá ,de ez már-már túlzás kategóriába tartozna :)

Re: nincs cím

#564911 Kissherceg Előzmény: #564907

látszik, de korrekt, hogy vállalod :) Én nem hiszem, hogy addig lemenne a bux.

kt-t meg sokallom picit

én s&p-t 3hét egy hó…

#564907 Borska

én s&p-t 3hét egy hónap távlatában 1350-60 közé várom,evvel paralell hatit 17500-17800 közé,onnan meg kiderül :)

....shortból mondom ezt ,szóval pszihés,tudatalatti befolyásoltság alatt állok :):)

fd

#564796 Waszeitung

No most akkor hogy lesz,Oti le Molly meg fel hogy meglegyen a kényes egyensúly?

Rg-nek meg olyan jó az erős Ft hogy 40e felett ragadt.

Re: nincs cím

#564779 BudFox Előzmény: #564753

azért annyira ne szaladjunk előre .-)))

egyébként magyarországnak elég lenne egy jó világcég ami felfejleszthetne, és eladatna..máris kinnt lennénk az adósságból. pl. az Apple is pár millió dollárt ért legalacsonyabb pontján..ma már játszva kifizethetnénk az adósságot ha eladhatnánk...szellemi tőkéből nincs hiány itthon, ezt kéne valahogy a kormánynak kiaknázni.

Re: nincs cím

#564753 Euroman Előzmény: #564738

jah, mint a manyup pénzeket...aztán elveszik az ingatlanokat, járműveket és a megtakarításokat is..és ha minden elfogy, akkor úgy tesznek, mint Felix Baumgartner, csak ők nem ugranak ki a strato határán....lehet, hogy már gyakoroltak és FB valójában OV volt:))) bár neki drukkoltam volna, hogy ne sikerüljön, és főtt darálthúsként érkezzen Rosswellbe vissza...

Re: nincs cím

#564738 BudFox Előzmény: #564620

Orbánéknak egyértelműen az lesz a célja hogy a valuta tartalékot valahogyan felhasználják.ha kell teljes titokban...no, akkor tényleg megmozdul majd a forint...de sokan azzal is milliárdokat-száz milliókat fognak keresni....lehet hogy éppen mi, fórumosok, akiknek esetleg lesz deviza -online kereskedése akkor...

csak elkapni lesz nehéz, az tuti.

Re: nincs cím

#564737 BudFox Előzmény: #564595

lehet hogy mánia nálam ez a zsidóbankár dolog..majd a nácisvájci-bankárokat is kivesézzük egyszer...:_))

rossz ez a rendszer is úgy ahogy van..én csak emiatt berzenkedem állandóan.

Re: nincs cím

#564636 Ibiza Előzmény: #564623

kis szines off:

igen..nekem is van pár barátom..

sok közöttük a humánus ember..sok az orvos tanár közöttük.. az igazi tanár..

volt töri tanárom soha nem adott intőt sokan papírral dobálták meg beszélgettek óra alatt de ő csak mondta hatalmas lendülettel jó szívvel..ha valakit érdekelt amit mond annak a közelébe állt úgy mondta..

A zsidó az nem pejoratív jelző..ők gondolják úgy..vannak svábok cigányok zsidók..jászok szászok..

Pénzügyi csoportok sem csak zsidók:

-vannak a náci pénzek is..akik a hadiszákmányokat csapolták aranyvonatokat

- a drogkartellek pénzei a hozzájuk tartozó bankok

-a zsidóké

- az oroszok

-az örmények,grúzok

- az arabok

mi csak a zs. övezetbe tartozunk..onnan a tapasztalatok..és azokról negatív akik a pénzügyi összefonódáshoz tartoznak.

---------------------------------------------------------------

szakmai:

nincs hati pozim tegnap 19k-nál lezártam mindent amit túlvettem azt eladtam emelkedésben..

imádom amikor egy hatalmas mozgás..vesznek vagy adnak mindent másnap meg totyorgás..mintha álmodtad volna..

Re: nincs cím

#564623 Euroman Előzmény: #564603

nem tudom, én ilyeneket nem ismerek...ellenben apámnak volt jónéhány értelmes egyetemi oktató zsidó kollégája, akik szakmájukban (pl. elektrotechnika) nagy ügyesek voltak, de gazdagok semmiképp (2 szobás lakás, zaporozsec stb.)

Re: nincs cím

#564620 Borska Előzmény: #564584

erős a forint,ez indokolt is,hisz a magyar gazdaság a tartalékai révén 1 másfél évig tuti nem megy csődbe,vagyis fizetőképes,ebben ai időszakban a nagyok minden hónapot kizsigerelnek ,amíg kicsi a csődkockázat és fizetjük a kamatainkat addig nem fogják ezt az eszközosztályt adni, az rv piac is csak emiatt nem szakadt le,némi mentsvár nekik a huf,mert az emelkedésbe vetett hit lassan szertefoszlik és inkébb lemaradóak leszünk mintsem túlteljesítők vagy felzárkózók. De ez azokat akik a kamatot levadásszák messze hidegen hagyja.Majd akkor nézd meg a hufot ha bejelentik hogy megpiszkálják a valutatartalékot és komolyabb terveket dolgoznak ki a függetlenedésünkre,illetve ha nemzetközi légkör szaródik.Mert ezek a komoly kockázatot hordozó keresztek mint a hufpárok bődületes sebességgel tudják visszaadni az addigi előnyüket