kis szines off:
igen..nekem is van pár barátom..
sok közöttük a humánus ember..sok az orvos tanár közöttük.. az igazi tanár..
volt töri tanárom soha nem adott intőt sokan papírral dobálták meg beszélgettek óra alatt de ő csak mondta hatalmas lendülettel jó szívvel..ha valakit érdekelt amit mond annak a közelébe állt úgy mondta..
A zsidó az nem pejoratív jelző..ők gondolják úgy..vannak svábok cigányok zsidók..jászok szászok..
Pénzügyi csoportok sem csak zsidók:
-vannak a náci pénzek is..akik a hadiszákmányokat csapolták aranyvonatokat
- a drogkartellek pénzei a hozzájuk tartozó bankok
-a zsidóké
- az oroszok
-az örmények,grúzok
- az arabok
mi csak a zs. övezetbe tartozunk..onnan a tapasztalatok..és azokról negatív akik a pénzügyi összefonódáshoz tartoznak.
---------------------------------------------------------------
szakmai:
nincs hati pozim tegnap 19k-nál lezártam mindent amit túlvettem azt eladtam emelkedésben..
imádom amikor egy hatalmas mozgás..vesznek vagy adnak mindent másnap meg totyorgás..mintha álmodtad volna..