Re: nincs cím
BudFox Előzmény: #564620Orbánéknak egyértelműen az lesz a célja hogy a valuta tartalékot valahogyan felhasználják.ha kell teljes titokban...no, akkor tényleg megmozdul majd a forint...de sokan azzal is milliárdokat-száz milliókat fognak keresni....lehet hogy éppen mi, fórumosok, akiknek esetleg lesz deviza -online kereskedése akkor...
csak elkapni lesz nehéz, az tuti.