Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Ibiza Előzmény: #564595

:) méé láttál szántó-vető vagy kazánkovács zsidót?

mindig is pénzváltók voltak és kereskedők..a pénzváltókból kufárokból alakultak a bankok és a bankárok..az újabb korban közép és felsővezetők, akik poziban vannak...mások pénze felett diszponálnak és a beszerzéseket intézik..építik a kapcsolati hálójukat..

Ezért csak egy meglévő társadalmon tudnak megélni..mint fojtófüge..Olvass kosztolányit..figyelj a részletekre..ajánlólevelekkel utaznak..kapcsolatot építenek..majd hozzájuk és jönnek ajánlólevelekkel..