Re: nincs cím
Ibiza Előzmény: #564595:) méé láttál szántó-vető vagy kazánkovács zsidót?
mindig is pénzváltók voltak és kereskedők..a pénzváltókból kufárokból alakultak a bankok és a bankárok..az újabb korban közép és felsővezetők, akik poziban vannak...mások pénze felett diszponálnak és a beszerzéseket intézik..építik a kapcsolati hálójukat..
Ezért csak egy meglévő társadalmon tudnak megélni..mint fojtófüge..Olvass kosztolányit..figyelj a részletekre..ajánlólevelekkel utaznak..kapcsolatot építenek..majd hozzájuk és jönnek ajánlólevelekkel..