Re: nincs cím
Borska Előzmény: #564584erős a forint,ez indokolt is,hisz a magyar gazdaság a tartalékai révén 1 másfél évig tuti nem megy csődbe,vagyis fizetőképes,ebben ai időszakban a nagyok minden hónapot kizsigerelnek ,amíg kicsi a csődkockázat és fizetjük a kamatainkat addig nem fogják ezt az eszközosztályt adni, az rv piac is csak emiatt nem szakadt le,némi mentsvár nekik a huf,mert az emelkedésbe vetett hit lassan szertefoszlik és inkébb lemaradóak leszünk mintsem túlteljesítők vagy felzárkózók. De ez azokat akik a kamatot levadásszák messze hidegen hagyja.Majd akkor nézd meg a hufot ha bejelentik hogy megpiszkálják a valutatartalékot és komolyabb terveket dolgoznak ki a függetlenedésünkre,illetve ha nemzetközi légkör szaródik.Mert ezek a komoly kockázatot hordozó keresztek mint a hufpárok bődületes sebességgel tudják visszaadni az addigi előnyüket