Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Euroman Előzmény: #564738

jah, mint a manyup pénzeket...aztán elveszik az ingatlanokat, járműveket és a megtakarításokat is..és ha minden elfogy, akkor úgy tesznek, mint Felix Baumgartner, csak ők nem ugranak ki a strato határán....lehet, hogy már gyakoroltak és FB valójában OV volt:))) bár neki drukkoltam volna, hogy ne sikerüljön, és főtt darálthúsként érkezzen Rosswellbe vissza...