Re: nincs cím
Euroman Előzmény: #564584ez egy mánia nálad? nem minden zsidó bankár, és nem minden bankár zsidó....láttál német bankárokat? aranykeretes szemüvegű, őszes, egykoron valószínűleg szőke árja urak....ha jól megy még valamelyik ősük a Wehrmacht-ban is szolgált:))