Re: nincs cím
BudFox Előzmény: #564295hihetetlen erős a forint..engem ez lep meg a legjobban..a világ legerősebb valutája megint..annak ellenére hogy már megint a hitelminősítők kezdenek támadni minket...( gondolom a bankadó miatt újították fel a támadásaikat...a zsidók nem szeretik ha a bankjaikat macerálják)