Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Borska Előzmény: #564911

szerintem a tegnapi kormánylépés és a gdp-re kifejtett hatásai ,felérnek egy komoly fundamenta ténnyel,ami nálam a TA alapirányt adja,május vége óta egy kapkodó csapkodó emelkedés van a piacunkon,persze ezt támogatta nemzetközi szentiment,hisz nem kicsit optimista a világ,de a korrekció elkerülhetetlen (szerintem) és a hangulatromlás és a rizikó off mód beköszönt(het) az esés gyors,és lepucol 2-3szor annyi időtáv emelkedést,nálam a napos csárt emelkedő aljainak trendvonala van valahol 18k körül,amit pánikban törhet a dolog,persze onnan simán jöhet az ujabb pattincs,többváltozós dolog,de én bízom a vezérkarban (evvel nem azt mondom hogy semmivel nem értek velük egyet gazdaságpolitikailag,csupán annyit hogy odapörrentenek a nagytőkének akkor bizony a saját nadrágszáruk is hugyos lesz )

és akkor egy rövidebb időtávú s&p tipp: mai menet,15p-s kanóckivét,valahol 1461-nél történő tetőzés,pici tökölés és záróba vissza 1452-55 közé

....vagy jobb esetben alá ,de ez már-már túlzás kategóriába tartozna :)