Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Euroman Előzmény: #564603

nem tudom, én ilyeneket nem ismerek...ellenben apámnak volt jónéhány értelmes egyetemi oktató zsidó kollégája, akik szakmájukban (pl. elektrotechnika) nagy ügyesek voltak, de gazdagok semmiképp (2 szobás lakás, zaporozsec stb.)