Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

rbbj portfolio

Re: nincs cím

#720836 rbbj11 Előzmény: #720824

igen

szektorok többsége szignifikánsan a historikus átlagárazás fölé került

Még relatív olcso szektorok maradtak: ruha, bank, nyersanyag, különösen olajcégek

Re: nincs cím

#720824 matgab Előzmény: #720823

te is úgy érzed, hogy túl magasan van minden?

És már mintha minden pozitív szkenárió (görög -ukrán) beárazódott volna a részvényárakba?

Re: nincs cím

#720822 rbbj11 Előzmény: #720821

lehetne, de musk nem adná el, apple pedig nem fizetne jelenlegi tözsdei árnál magasabbat érte

Re: nincs cím

#720821 Bendeguz Előzmény: #720820

Rtn csuf lett, ma dobom en is. Szerintetek kerekedhet az apple autogyartasi terveibol tesla felvasarlas?

Re: nincs cím

#720820 rbbj11 Előzmény: #720797

attol meg messze van, sztem nem tud majd D1-en 100 felett zärni

Kivägtam egy csomo rv-emet: RTN, DB, OMV, Schlumberger, brazil index pakk fele

Viszont visszavettem Raiff-t

Re: nincs cím

#720797 Bendeguz Előzmény: #720793

Starbucks elegge tul van huzva es ekelodik, de van is mire emelkedni. Lesz kiszallitasuk is! Az rbbj szabalyt meg lehetne jatszani 100-110 kozott.

Re: nincs cím

#720793 rbbj11 Előzmény: #720786

zts-t mär drägällom, de TA alapon valoban simän van meg benne, appl is dräga és tulfütött mär, de amig megy vmi, nem érdemes eladni, csak kisérni profitvédövel felfelé

Re: nincs cím

#720792 rbbj11 Előzmény: #720785

SDRL bövitésem nekem elég jo helynek bizonyult eddig. Most 13.62-röl és 12.3-rol van pakkom benne, targetem toväbbra is 20

Re: nincs cím

#720791 rbbj11 Előzmény: #720776

en 59.7-re raktam aktivälot, 59.5-ös stoppal

Remélem mär ma teljesül 65, és akkor nem kell foglalkozzak stoppal. Ha ez lesz még ma, akkor viszont valoban nagyon tulhuzottá válik a rv.

Re: nincs cím

#720786 Koffein Előzmény: #720782

várom a kiszállókat :)

sdrl + olaj graf meggyőzött, hogy ma még ne szálljak ki

zts.t is stabilnak látom még

aapl.nél már rezeg a gatya, hogy szűk lesz az a bizonyos ajtó, de még stabilnak látom...

Re: nincs cím

#720785 Ddavid Előzmény: #720782

Ülök RIG, SDRL-ben remélhetőleg fülescsészét rajzolnak és várom Panny jelentését.

Re: nincs cím

#720776 Bendeguz Előzmény: #720774

nálam 58.88 :)

holnap 65 körül én is eladom egyszer és kivárom mit csinál a trendcsatorna tetejével.

Re: nincs cím

#720775 rbbj11 Előzmény: #720774

ha ma eléri 65-öt, akkor ott eladom. Végül az 50es beszällom sem lett igy rossz

Re: nincs cím

#720769 Bendeguz Előzmény: #720767

60,92-ig lódult. kíváncsi leszek, hogy ráugranak-e a spekik, az pont kihozhatná a 66-ot és nyugodtan adnám el :)