úgy látszik olaj local minimumon sikerült eladnom és local maximumon visszavenni...
Még jó, hogy nem olyan sokat...:-(
úgy látszik olaj local minimumon sikerült eladnom és local maximumon visszavenni...
Még jó, hogy nem olyan sokat...:-(
mär omv shortot is nyitottam most, igy olaj zuhanäsa egyre kevésbé érint
SDRL-en 12.56 stop van
Zuhan az olaj... SDRL-en milyen stoppot raktál be vagy tartod?
Royal Caribbean valoban érdekes, bár magas adósságát és egyéb kockázatokat is figyelembe véve 70 körül lenne ideälis korrekcios szint, ahol bätrabban nyulnék hozzä
Carnival Cruise-t nem talältam
dräga is, ellenälläs alatt is, engem nem ragadott meg, de ha kitör, TA alapon mehet, mert valoban jó számai vannak a cégnek
Az olcsó olajjal sokat nyerhet a Carnival Cruise és a Royal Caribbean. A chartjaikban durva esés volt pár hete, most meg oldalaznak, vagy árbocszalagoznak, ami megerősíti az eső trendet. Hmm.
Ezt a céget pedig egy facebook ismerősöm ajánlotta munkaadónak. Engem a chart jobban érdekel,van benne árbocszalag és bullos, de eléggé túlhúzott.
az nem megy tartosan
aki nyer sokszor napi 3-at, az sokszor fog napi 5-öt is veszteni
több ok volt:
- ezen az äron fundäsan jo vétel
- fedezeti pozi a sok olaj emelkedésével összefüggö rv-pozik ellenében (ha esik olaj, ez fog emelkedni helyettük)
- elkezdtem usd-böl eur ba átsúlyozni a portfoliot: kevés németben lätok jelentös felértékelödési potenciält, ez köztük van
- ezen az árszinten kiemelkedö várható osztalék
- 13,4 jo tämasznak bizonyult, amiröl felfelé fordult, közeli és értelmes stopot tehettem rä
pont azert van eselyed ilyen hozamra, csak olyat kell ujra ma talälnod, ami köv 2 hetben 3%-ot hoz
FSLR is ijesztö, Raiff visszanyitäsom is vacak egyelöre, NUS-om is ki ofg stopolodni meg ma, ahogy äll
Yahoo is csak borongosabbä teszi kedvem
jah, nem volna szar :D de eladtam, ebben az évben nem érzelmeskedek papírokon.
az sztem nem rossz
Ha indig igy lesz, az havi 6%, éves 72%? :)
LHA technikailag érdekes. Indikátorok alapján masszív vétel, de mindhárom mozgóátlag ott tornyosul felette és a korrekció szintje sem annyira ideális. Mi alapján vetted? Hosszabb távra?
na eladva, 2 hét alatt tisztán nettó 3% hozam fater számláján :D