Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

matgab Előzmény: #720823

te is úgy érzed, hogy túl magasan van minden?

És már mintha minden pozitív szkenárió (görög -ukrán) beárazódott volna a részvényárakba?