Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

rbbj11 Előzmény: #720786

zts-t mär drägällom, de TA alapon valoban simän van meg benne, appl is dräga és tulfütött mär, de amig megy vmi, nem érdemes eladni, csak kisérni profitvédövel felfelé