Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Koffein Előzmény: #720782

várom a kiszállókat :)

sdrl + olaj graf meggyőzött, hogy ma még ne szálljak ki

zts.t is stabilnak látom még

aapl.nél már rezeg a gatya, hogy szűk lesz az a bizonyos ajtó, de még stabilnak látom...