Re: nincs cím 2015. február 17. 22:41 Koffein Előzmény: #720782 várom a kiszállókat :) sdrl + olaj graf meggyőzött, hogy ma még ne szálljak ki zts.t is stabilnak látom még aapl.nél már rezeg a gatya, hogy szűk lesz az a bizonyos ajtó, de még stabilnak látom...