Re: nincs cím 2015. február 18. 15:43 rbbj11 Előzmény: #720797 attol meg messze van, sztem nem tud majd D1-en 100 felett zärni Kivägtam egy csomo rv-emet: RTN, DB, OMV, Schlumberger, brazil index pakk fele Viszont visszavettem Raiff-t