Re: nincs cím 2015. február 17. 17:41 Bendeguz Előzmény: #720767 60,92-ig lódult. kíváncsi leszek, hogy ráugranak-e a spekik, az pont kihozhatná a 66-ot és nyugodtan adnám el :)