Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

matgab részvényei

Re: nincs cím

#718105 matgab Előzmény: #718095

gondolkodtam, hogy visszavegyem-e a Hellámat, vagy az Adidast. Hella ma ment 5%-ot, az Adidas meg még minuszban van a vételemhez képest... :-(

Re: nincs cím

#718095 matgab Előzmény: #718094

de az is lehet, hogy kiesik az összes adidas mezes csapat a BL-ből... Szegény Bayern...

Re: nincs cím

#718067 rbbj11 Előzmény: #717963

adidas jo cég, de én mikor átnéztem számait, arra jutottam, h. semmi diszkont nincs benne és nem tartható a növekedése.

Mondjuk 50 euro körül jonak tünik

Re: nincs cím

#717963 matgab Előzmény: #717289

KBC ajánlására:

Adidas vétel...

Remélem nem járok úgy vele, mint a tavasszal megvett és azóta is tartott PKO-val...!

Re: nincs cím

#717280 Fornit Előzmény: #716807

En meg nem hasznaltam, ugyhogy kerdeznek is :)

Az elso eset a "Trail" order. Itt ki kell tolteni:

Stop price

Trail (megadhato h osszegben v % ban legyen ez a szam)

A masodik a "Trail limit" Itt kitoltendo:

Limit price

Stop price

Trail

Limit offset

Most melyik mi hogyan hova mit....

pl ha van rv-m 40 rol es csucsrol 1 dollar visszaesesnel adnam el

Re: nincs cím

#716888 Bendeguz Előzmény: #716824

Igen, tudom is hol a hiba, de ebben az évben ezt lezárom és jövőre majd más hibákat követek el :D

Re: nincs cím

#716843 matgab Előzmény: #716816

tartok még ettől az orosz válságtól, hogy beüt. És karácsonyi alacsonyabb forgalom miatt nagyobbat esik év végéig a tőzsde...

Meg elég szépet is emelkedett egy hónap alatt...

Re: nincs cím

#716824 _pda_ Előzmény: #716812

a remény hal a legdrágább az akváriumban :)

a hibát látod, a tapasztalat majd megoldja az ilyen helyzeteket

kitartás

Re: nincs cím

#716818 rbbj11 Előzmény: #716805

egyebkent igen, fix euro arfolyamkülönbözettel követö stopra gondoltam, de azt is lehet, hogy egy emelkedö trend alä teszi az ember a stopot, amit mindig megemel akär manuälisan