Regisztráció Elfelejtett jelszó

matgab részvényei

Re: nincs cím

#716816 rbbj11 Előzmény: #716774

en nem figyeltem, hogyan alakult az ärfolyama...de biztos nem egyenes vonal volt.

Ha egyetlen nap sem volt minuszban, akkor nyilvän nem is aktivälhatott profitvedö. De akkor azert zärtad, mert mär tul drägänak tartottad az ertekeltseget?

Re: nincs cím

#716810 _pda_ Előzmény: #716809

persze, mindent lehet, csak elfogadható nyerőt vesztességbe küldeni nem :)

Re: nincs cím

#716809 Bendeguz Előzmény: #716807

vagy kézzel minden nap, vagy minden ellenállás áttörése után szépen beállítod, hogy akkor mostantól ennyit kérsz.

Re: nincs cím

#716807 _pda_ Előzmény: #716806

nem használtál még soha csúszó stoppot?

amikor nyerőben van a pakkod, bekapcsolod, amennyiben a kereskedési felületed lehetővé teszi

beállítható, h milyen távolságban legyen az aktuális ártól, és mekkora elmozdulás után húzza magát utánna az árnak

ez egy lehetőség

ha kiüt, kiüt

viszont szerencsés esetben, maximalizálhatja a profitodat

Re: nincs cím

#716806 matgab Előzmény: #716803

hogy hogy fut az árfolyam után? Ha eléri az adott napi árfolyamtól való távolságot akkor kiüt, így érted?

És ha eladtam hogy nem maradok le? Nem engedi eladni, vagy visszaveteti velem az eladást követően?

Re: nincs cím

#716803 Bendeguz Előzmény: #716774

a profitvédő az X cent távolságban fut a napi árfolyam után. vagy X%-kal alatta. így nem maradsz le, ha megy a rally tovább.

Re: nincs cím

#716774 matgab Előzmény: #716761

mármint itt hogyan működött volna a profit védő, ha nem esett a részvény értéke?

Profit védő az én értelmezésemben az, hogy már volt egy bizonyos nyereséged, de elkezd esni és mielőtt tovább esne eladod még nyerőben.

Vagy te másképp értelmezed?

Re: nincs cím

#716666 matgab Előzmény: #716652

Eddigi legszebb papírom a HELLA eladva...

28.25-34.16 1 hónap alatt... Soha rosszabbat!

Re: nincs cím

#716545 matgab Előzmény: #716038

GAP második fele eladva...Gyanús, hogy bezuhan valamikor karácsony környékén sutyiban az egész piac.

Annyira egyértelmű lenne, hogy kis forgalom mellett kiütnek néhány stoppot...

Meg egye fene a kis nyerő is nyerő...

Zsebre teszem aztán kivárok, hogy mire csapjak le legközelebb...

Re: nincs cím

#716006 Janicroft Előzmény: #715997

Akkor most fog fordulni, nálam innentől erős vétel. :D

Bár mostanában úgy látom hogy a faktor nem működik, zavart érzek az erőben (aminek természetesen örülök egyébként mert ez azt jelenti hogy vannak jó pozícióid).