Re: nincs cím
_pda_ Előzmény: #716806nem használtál még soha csúszó stoppot?
amikor nyerőben van a pakkod, bekapcsolod, amennyiben a kereskedési felületed lehetővé teszi
beállítható, h milyen távolságban legyen az aktuális ártól, és mekkora elmozdulás után húzza magát utánna az árnak
ez egy lehetőség
ha kiüt, kiüt
viszont szerencsés esetben, maximalizálhatja a profitodat