Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

_pda_ Előzmény: #716806

nem használtál még soha csúszó stoppot?

amikor nyerőben van a pakkod, bekapcsolod, amennyiben a kereskedési felületed lehetővé teszi

beállítható, h milyen távolságban legyen az aktuális ártól, és mekkora elmozdulás után húzza magát utánna az árnak

ez egy lehetőség

ha kiüt, kiüt

viszont szerencsés esetben, maximalizálhatja a profitodat