Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Bendeguz Előzmény: #716774

a profitvédő az X cent távolságban fut a napi árfolyam után. vagy X%-kal alatta. így nem maradsz le, ha megy a rally tovább.