Re: nincs cím
matgab Előzmény: #716761mármint itt hogyan működött volna a profit védő, ha nem esett a részvény értéke?
Profit védő az én értelmezésemben az, hogy már volt egy bizonyos nyereséged, de elkezd esni és mielőtt tovább esne eladod még nyerőben.
Vagy te másképp értelmezed?