Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

matgab Előzmény: #716761

mármint itt hogyan működött volna a profit védő, ha nem esett a részvény értéke?

Profit védő az én értelmezésemben az, hogy már volt egy bizonyos nyereséged, de elkezd esni és mielőtt tovább esne eladod még nyerőben.

Vagy te másképp értelmezed?