Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

matgab Előzmény: #716803

hogy hogy fut az árfolyam után? Ha eléri az adott napi árfolyamtól való távolságot akkor kiüt, így érted?

És ha eladtam hogy nem maradok le? Nem engedi eladni, vagy visszaveteti velem az eladást követően?