Re: nincs cím 2014. december 17. 18:03 matgab Előzmény: #716803 hogy hogy fut az árfolyam után? Ha eléri az adott napi árfolyamtól való távolságot akkor kiüt, így érted? És ha eladtam hogy nem maradok le? Nem engedi eladni, vagy visszaveteti velem az eladást követően?