Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

rbbj11 Előzmény: #716774

en nem figyeltem, hogyan alakult az ärfolyama...de biztos nem egyenes vonal volt.

Ha egyetlen nap sem volt minuszban, akkor nyilvän nem is aktivälhatott profitvedö. De akkor azert zärtad, mert mär tul drägänak tartottad az ertekeltseget?