Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

rbbj11 Előzmény: #716805

egyebkent igen, fix euro arfolyamkülönbözettel követö stopra gondoltam, de azt is lehet, hogy egy emelkedö trend alä teszi az ember a stopot, amit mindig megemel akär manuälisan