Mult heten nekem is kattogtak a stoppok dec 31-en tobbek kozt a BK is aktivalodott 40.8-nal, penteken meg a S&P longom ment el amit meg 1870 korul nyitottam oktoberben.
Mult heten nekem is kattogtak a stoppok dec 31-en tobbek kozt a BK is aktivalodott 40.8-nal, penteken meg a S&P longom ment el amit meg 1870 korul nyitottam oktoberben.
Nem lehet, hogy elkezdődött egy világméretű korrekció. Mintha csak pattognának az indexek nem lenne erő bennük... :\
2 felett volt ugyanilyen arany árfolyam mellett, szerintem most nagyon be van verve. technikailag 40 cent a célár :)
meglátjuk, a MUX tetszik, lehet veszek :)
Hogy nem pofátlan ****ök az ügyfélszolgálaton és jóval olcsóbb. Kérésre pedig ugyanúgy felvesznek bármit, ami nem ZS-kat.
KBC-nél több piac érhető el, mi vonz randomban?
KBC, mert még mindig nem mentem el tacskóba randomot aláírni. Kicsit macerás és drága a költözés másik brokihoz. 2014-es TBSZ számlán is van valamennyi, ahhoz is személyesen, papíron kell megbízást adni. 2015 bakker, nonszensz.
melyik platformon kereskedsz?
búék kollégák! mi újság? velem nem sok, tavaly 30% nyereséget értem el, de ebben nincs benne kb ugyanennyi realizálatlan veszteség, amit talán ebben az évben kinullázok. LCI -10%, MUX -66%, TSLA -6%, AVH -30%. De közben minden egyes dolláron van kb 25% nyereség (210-215 környékéről). Többiek hogy álltok?
igen, mert az nagyon erös cég, és már ott sem volt drága
De azért 40-es olajnál tuti benéz 100 alá
ne is mondd! Voltam casinoban tegnapelőtt. Volt tombola, amit úgy lehetett beváltani, ha egy számot telibe eltaláltál a ruletten. _Na gondoltam, kihagyok 2 számot a 37-ből és akkor még nyerek is egy alaptétet. Hát úgy csapódott az egyik kihagyott számba, mint a darts a bullba egy világbajnok dobása után...
A portfolion szépen összefoglalták szerintem mi a helyzet az olajipari cégekkel:
http://www.portfolio.hu/vallalatok/energia/osszeomlott_az_olaj_kivegeztek_a_szektort.5.208344.html
Egyébként én a Chevront-t tartom még mindig, 111,55-ön vettem 2014.10.17-én, akkor kb 80 dollár körül járt az olaj, most 112,58 USD-n áll a Chevron, az olaj viszont már 53 dollár körül jár.
"Én olyan 40 USD-ig várom..."
Az teljesen mindegy, hogy te meddig várod. Ami meghatározza az irányát, hogy longolod vagy shortolod. Onnan már lehet számolni az árat.
Szerintem amíg az orosz ukrán konfliktus nem oldódik meg, addig esni fog az olaj.
Én olyan 40 USD-ig várom...
Na ott aztán el kell kezdeni vásárolni ezeket a szaros olajpapírokat rendesen! Lehetőleg olyat, ami túlélte a válságot.
Kíváncsi lennék egy olyan kimuatásra, hogy amikor legutoljára 55 USD körül volt az olaj, akkor mennyi volt az olajosok részvényárfolyama...
a jó papírok esésben is jól teljesítenek, elvileg :)
Srácok, először is BÚÉK mindenkinek, remélem egészségben és hozamokban gazdag lesz a 2015-ös évetek!
Olvastam egy cikket a tavalyi évben rosszul teljesítő cégekről, érdemes lenne ezeket megnézni (5-ből 4 olajjal kapcsolatos), mert ha az olajban visszapattanás lesz, akkor ezek az agyonvert részvények is szép hasznot hozhatnak. Persze ha az olaj tovább esik akkor a másik irányba is ugyanez a helyzet.
http://blogs.wsj.com/briefly/2014/12/31/5-worst-stocks-of-2014/?mod=e2tw
LULU stopját 54,09-re emeltem, mert az egész piac mintha tetőt képezne, és ezen legalább 10% feletti nettó hasznot így már bebiztosítottam