Regisztráció Elfelejtett jelszó

rbbj portfolio

Re: nincs cím

#717770 Fornit Előzmény: #717538

Mult heten nekem is kattogtak a stoppok dec 31-en tobbek kozt a BK is aktivalodott 40.8-nal, penteken meg a S&P longom ment el amit meg 1870 korul nyitottam oktoberben.

Re: nincs cím

#717768 Ddavid Előzmény: #717753

Nem lehet, hogy elkezdődött egy világméretű korrekció. Mintha csak pattognának az indexek nem lenne erő bennük... :\

Re: nincs cím

#717753 Bendeguz Előzmény: #717752

2 felett volt ugyanilyen arany árfolyam mellett, szerintem most nagyon be van verve. technikailag 40 cent a célár :)

Re: nincs cím

#717738 Bendeguz Előzmény: #717734

Hogy nem pofátlan ****ök az ügyfélszolgálaton és jóval olcsóbb. Kérésre pedig ugyanúgy felvesznek bármit, ami nem ZS-kat.

Re: nincs cím

#717730 Bendeguz Előzmény: #717728

KBC, mert még mindig nem mentem el tacskóba randomot aláírni. Kicsit macerás és drága a költözés másik brokihoz. 2014-es TBSZ számlán is van valamennyi, ahhoz is személyesen, papíron kell megbízást adni. 2015 bakker, nonszensz.

búék kollégák! mi újság?…

#717727 Bendeguz

búék kollégák! mi újság? velem nem sok, tavaly 30% nyereséget értem el, de ebben nincs benne kb ugyanennyi realizálatlan veszteség, amit talán ebben az évben kinullázok. LCI -10%, MUX -66%, TSLA -6%, AVH -30%. De közben minden egyes dolláron van kb 25% nyereség (210-215 környékéről). Többiek hogy álltok?

Re: Tavalyi rosszul teljesítők

#717687 rbbj11 Előzmény: #717609

igen, mert az nagyon erös cég, és már ott sem volt drága

De azért 40-es olajnál tuti benéz 100 alá

Re: Tavalyi rosszul teljesítők

#717629 matgab Előzmény: #717568

ne is mondd! Voltam casinoban tegnapelőtt. Volt tombola, amit úgy lehetett beváltani, ha egy számot telibe eltaláltál a ruletten. _Na gondoltam, kihagyok 2 számot a 37-ből és akkor még nyerek is egy alaptétet. Hát úgy csapódott az egyik kihagyott számba, mint a darts a bullba egy világbajnok dobása után...

Re: Tavalyi rosszul teljesítők

#717568 Amatoregy Előzmény: #717567

"Én olyan 40 USD-ig várom..."

Az teljesen mindegy, hogy te meddig várod. Ami meghatározza az irányát, hogy longolod vagy shortolod. Onnan már lehet számolni az árat.

Re: Tavalyi rosszul teljesítők

#717567 matgab Előzmény: #717550

Szerintem amíg az orosz ukrán konfliktus nem oldódik meg, addig esni fog az olaj.

Én olyan 40 USD-ig várom...

Na ott aztán el kell kezdeni vásárolni ezeket a szaros olajpapírokat rendesen! Lehetőleg olyat, ami túlélte a válságot.

Kíváncsi lennék egy olyan kimuatásra, hogy amikor legutoljára 55 USD körül volt az olaj, akkor mennyi volt az olajosok részvényárfolyama...

Tavalyi rosszul teljesítők

#717550 Janicroft

Srácok, először is BÚÉK mindenkinek, remélem egészségben és hozamokban gazdag lesz a 2015-ös évetek!

Olvastam egy cikket a tavalyi évben rosszul teljesítő cégekről, érdemes lenne ezeket megnézni (5-ből 4 olajjal kapcsolatos), mert ha az olajban visszapattanás lesz, akkor ezek az agyonvert részvények is szép hasznot hozhatnak. Persze ha az olaj tovább esik akkor a másik irányba is ugyanez a helyzet.

http://blogs.wsj.com/briefly/2014/12/31/5-worst-stocks-of-2014/?mod=e2tw

Re: nincs cím

#717539 rbbj11 Előzmény: #717538

LULU stopját 54,09-re emeltem, mert az egész piac mintha tetőt képezne, és ezen legalább 10% feletti nettó hasznot így már bebiztosítottam

Re: nincs cím

#717538 rbbj11 Előzmény: #717295

két profitvédőm is aktivált: tesla 222,2-n (212,74-ről tartottam), TMUS 26,84-n (25,95-ről tartottam)