Re: Tavalyi rosszul teljesítők
Janicroft Előzmény: #717551A portfolion szépen összefoglalták szerintem mi a helyzet az olajipari cégekkel:
http://www.portfolio.hu/vallalatok/energia/osszeomlott_az_olaj_kivegeztek_a_szektort.5.208344.html
Egyébként én a Chevront-t tartom még mindig, 111,55-ön vettem 2014.10.17-én, akkor kb 80 dollár körül járt az olaj, most 112,58 USD-n áll a Chevron, az olaj viszont már 53 dollár körül jár.