Re: nincs cím
Bendeguz Előzmény: #717728KBC, mert még mindig nem mentem el tacskóba randomot aláírni. Kicsit macerás és drága a költözés másik brokihoz. 2014-es TBSZ számlán is van valamennyi, ahhoz is személyesen, papíron kell megbízást adni. 2015 bakker, nonszensz.