Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: Tavalyi rosszul teljesítők

Amatoregy Előzmény: #717567

"Én olyan 40 USD-ig várom..."

Az teljesen mindegy, hogy te meddig várod. Ami meghatározza az irányát, hogy longolod vagy shortolod. Onnan már lehet számolni az árat.