Tavalyi rosszul teljesítők
JanicroftSrácok, először is BÚÉK mindenkinek, remélem egészségben és hozamokban gazdag lesz a 2015-ös évetek!
Olvastam egy cikket a tavalyi évben rosszul teljesítő cégekről, érdemes lenne ezeket megnézni (5-ből 4 olajjal kapcsolatos), mert ha az olajban visszapattanás lesz, akkor ezek az agyonvert részvények is szép hasznot hozhatnak. Persze ha az olaj tovább esik akkor a másik irányba is ugyanez a helyzet.
http://blogs.wsj.com/briefly/2014/12/31/5-worst-stocks-of-2014/?mod=e2tw