Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: Tavalyi rosszul teljesítők

matgab Előzmény: #717550

Szerintem amíg az orosz ukrán konfliktus nem oldódik meg, addig esni fog az olaj.

Én olyan 40 USD-ig várom...

Na ott aztán el kell kezdeni vásárolni ezeket a szaros olajpapírokat rendesen! Lehetőleg olyat, ami túlélte a válságot.

Kíváncsi lennék egy olyan kimuatásra, hogy amikor legutoljára 55 USD körül volt az olaj, akkor mennyi volt az olajosok részvényárfolyama...