Re: Tavalyi rosszul teljesítők
matgab Előzmény: #717550Szerintem amíg az orosz ukrán konfliktus nem oldódik meg, addig esni fog az olaj.
Én olyan 40 USD-ig várom...
Na ott aztán el kell kezdeni vásárolni ezeket a szaros olajpapírokat rendesen! Lehetőleg olyat, ami túlélte a válságot.
Kíváncsi lennék egy olyan kimuatásra, hogy amikor legutoljára 55 USD körül volt az olaj, akkor mennyi volt az olajosok részvényárfolyama...