Re: nincs cím 2015. január 6. 16:51 Bendeguz Előzmény: #717734 Hogy nem pofátlan ****ök az ügyfélszolgálaton és jóval olcsóbb. Kérésre pedig ugyanúgy felvesznek bármit, ami nem ZS-kat.