Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

rbbj portfolio

Re: T-Mobile US

#711910 rbbj11 Előzmény: #711890

nyilvän voläs idöszakban a gyengebb fundamentumu cegek voläsabbak...pl. az rspp nem kepes szämottevö es pläne nem stabil nyeresegtermelesre...

Re: T-Mobile US

#711909 rbbj11 Előzmény: #711877

hät ez tuti vmi lejärato hüleseg :D

fotosoppolni nem csak szépre, hanem rondäbbra is lehet ;)

Ezen a ronditott kepen pl. nem lätni a läbät, ami nagy erenye ;)

Re: nincs cím

#711907 rbbj11 Előzmény: #711864

chart nem erdekel, ha ennyire alularazott egy ceg

persze a bövitesre mär raktam profitvedöt, másik pedig had fusson

Re: T-Mobile US

#711890 Fornit Előzmény: #711840

Az. Ráadásul 9 ilyen soppolttal. Az előbb néztem 950$-al lennék feljebb.

Azt nem a TMUS-ról írtam, hanem az RSPP-ről.

A tegnapi pánikvételeim legalább mind bejövősek eddig, visszahoztak a tavaly okt1 szintre :)

Re: nincs cím

#711870 Janicroft Előzmény: #711654

Az Exxon (XOM)és a Chevron (CVX) között őrlődök, lehet mindkettőből csippentek picit.

Re: nincs cím

#711864 Janicroft Előzmény: #711863

Én elemezni nem tudom, de ha ránézek erre a chart-ra távolról, elég rosszul néz ki, nem?

Re: nincs cím

#711862 Janicroft Előzmény: #711853

Valamelyik nap ugyanez volt egy amerikai banknál: eredményvárakozásokat felülmúlta, kilátásokat megemelte, osztalékot megemelte, erre beverték kb -4%-ra.... Kíváncsi vagyok lesz-e most komoly visszapattanás a piacokon.

Re: nincs cím

#711853 rbbj11 Előzmény: #711844

furcsa egy rv-piac ez, a szokäsosnäl is sokkal több az irrealitäs...

Pl. rolls royce-t az eddigi esések után arra ütik több mint 10%-kal, h. nem nö jövöre a nyeresége...mikor eddig is erös diszkonton forgott pl. vw-hez képest, u.olyan szép számok mellett...

Re: nincs cím

#711844 Janicroft Előzmény: #711803

FCC: Fomento de Construcciones y Contratas SA (BME:FCC)

Investor.hu ajánlotta többször is:

http://www.investor.hu/news/20140103-akarsz-soros-nyomdokaiba-lepni.html

http://www.investor.hu/news/20140117-kilott-gates-es-soros-befektetese.html

http://www.investor.hu/news/trading/20140128-jo-eroben-van-soros-es-gates-befektetese.html

http://www.investor.hu/news/trading/20140228-gyengebb-kilatasokat-fogalmazott-meg-az-fcc.html

Január 28-án még jó erőben volt Soros és Gates befektetése, februárban már nem annyira, most meg rossz ránézni....

Re: T-Mobile US

#711840 rbbj11 Előzmény: #711822

nagyon fura is, ami pont a stopolt rv-eiddel történt :S

TMUS-ban én azt bánom, hogy nem mertem rábővíteni, de én nem látok 26,7-et, nem tudom, te mit nézel :O 24,6-ról 25,7, és a rengeteg esés után ez csak egy érdemtelen korrekció...pl. nekem a majdnem 30as belépővel szinte tök mindeg az az 1 usd...

Re: nincs cím

#711839 rbbj11 Előzmény: #711828

JNJ-vel már futottam napokban két kört, mindig kivertek belőle kis plusszal, jó lenne már benne ragadni...be van adva egy 95-ös és egy 102-es limit vételem

SCTY-t vettem záróban

Re: nincs cím

#711828 Fornit Előzmény: #711823

A nyáron eladott JNJ-t is visszavettem kicsivel 97$ alatt. Berakok egy stoppot a tegnapi alj alá, oszt jóvan.

SP longom visszanyílt ne…

#711823 Fornit

SP longom visszanyílt nemrég. Pár $ már van is rajta.

Re: T-Mobile US

#711822 Fornit Előzmény: #711547

És már 26,7 a napi max ebben is... +15% onnan :S

Ezt a 2 napot nem hiszem el egyszerűen.. Nem bírom feldolgozni egyenlőre amiket látok.

Re: nincs cím

#711818 Ddavid Előzmény: #711804

Halovány fordulat jele látszik, de még nem határozott fel. SCTY minipakk már nyerőben, de hétfőig várni kell a devizakonvertálásra a Randomnál T+2 nap után tudom konvertálni a forintot $-ra a nagyobb pakkhoz.