Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Janicroft Előzmény: #711853

Valamelyik nap ugyanez volt egy amerikai banknál: eredményvárakozásokat felülmúlta, kilátásokat megemelte, osztalékot megemelte, erre beverték kb -4%-ra.... Kíváncsi vagyok lesz-e most komoly visszapattanás a piacokon.