Re: nincs cím
Fornit Előzmény: #711803Én sem találom őket, biztos eu piacon vannak.
Nem is a belevevés, hanem a "rossz" helyen történő lezárások... Tegnap volt az utóbbi 3 év legnagyobb napon belüli SP esése és olajár mélypontja. Elvileg minden nagyarányú emelkedés illogikus volt ezekben a papírokban amikre mind2 hat és a mai negatív nyitás és szintén eső olaj mellett a folytatásuk is.