Re: T-Mobile US
Fornit Előzmény: #711840Az. Ráadásul 9 ilyen soppolttal. Az előbb néztem 950$-al lennék feljebb.
Azt nem a TMUS-ról írtam, hanem az RSPP-ről.
A tegnapi pánikvételeim legalább mind bejövősek eddig, visszahoztak a tavaly okt1 szintre :)