Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: T-Mobile US

Fornit Előzmény: #711840

Az. Ráadásul 9 ilyen soppolttal. Az előbb néztem 950$-al lennék feljebb.

Azt nem a TMUS-ról írtam, hanem az RSPP-ről.

A tegnapi pánikvételeim legalább mind bejövősek eddig, visszahoztak a tavaly okt1 szintre :)