Re: nincs cím
rbbj11 Előzmény: #711844furcsa egy rv-piac ez, a szokäsosnäl is sokkal több az irrealitäs...
Pl. rolls royce-t az eddigi esések után arra ütik több mint 10%-kal, h. nem nö jövöre a nyeresége...mikor eddig is erös diszkonton forgott pl. vw-hez képest, u.olyan szép számok mellett...