Re: T-Mobile US
rbbj11 Előzmény: #711822nagyon fura is, ami pont a stopolt rv-eiddel történt :S
TMUS-ban én azt bánom, hogy nem mertem rábővíteni, de én nem látok 26,7-et, nem tudom, te mit nézel :O 24,6-ról 25,7, és a rengeteg esés után ez csak egy érdemtelen korrekció...pl. nekem a majdnem 30as belépővel szinte tök mindeg az az 1 usd...